Loap Ubnera SFW2412-I06I tm. šedá
Kód: XYZ85418444/S XYZ85418444/M XYZ85418444/L Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dámské 3/4 kalhoty Loap UBNERA jsou perfektní na lehčí sportovní aktivity, cestování i víkend na chatě. Jejich hlavní předností je pohodlí dané jednak volným střihem, jednak materiálem, který je lehký a prodyšný, navíc s lehce chladivým efektem. Současně se méně mačká a rychle schne. Elastanová složka dodává látce pružnost a v kombinaci s širokým elastickým pasem se tyto tříčtvrťáky přizpůsobí každé postavě. Elastické je zakončení i nohavic, lze je tak vyhrnout podle potřeby. Na praktičnosti přidávají dvě boční kapsy.
- materiál z nylonu s příměsí elastanu
- volný střih
- elastický pas
- elastické zakončení nohavic
- 2 praktické kapsy
- Materiál 90 % nylon, 10 % elastan
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kalhoty |
|---|---|
| EAN: | 8596543153768 |
Pohodlné dámské kalhoty s hlubokým sedem a klínovými kapsami.
Materiál: 96 % bavlna, 4 % elastan
Kód: 7000320-9344-1
Dámské upnuté sportovní 3/4 kalhoty s délkou pod kolena a se síťkou na boku. Kalhoty jsou vyrobeny z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort při jakékoli sportovní aktivitě.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000276-0100-1
Velmi oblíbené dámské sportovní kalhoty, jedny z nejprodávanějších. Bez kapes, bez lemů, bez všeho, hodí se k tričkům, k bolerkám, ke všemu. Přiléhavý střih a příjemná bavlna zajistí dokonalé pohodlí, tyto kalhoty bohatě vynosíte.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000367-0100-A
Délka => zkrácena -5 cm
Široké teplákové kalhoty s gumou v pase vyrobené z pružného bavlněného materiálu. Vhodné na běžné nošení i sport.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000317-0100-0
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
