O nás

Firma SPORT DERFL je rodinný podnik. Prodejna byla otevřena již 15.5. 1995. Od té doby prošla rozsáhlým vývojem. Jednak se z původních 220 m2 rozšířila na dnešních 650 m2. Jedná se tak o největší prodejnu se sportovním zaměřením v Kralupech a okolí.  Stále se stále snažíme vyprofilovat nabízený sortiment co nejblíže místní poptávce. K tradiční silnému prodeji lyží v zimní sezónu se nyní úspěšně přidává i prodej jízdních kol a doplňků. Obě tyto dnes hlavní zaměření se snažíme podpořit servisními a poradenskými službami. Již od prvních let svého působení držíme rozsáhlou nabídku sportovní obuvi a oblečení.

Našim zákazníkům nabízíme věrnostní program, dárkové šeky, dopravu do 20 km zdarma, servis jizdních kol , lyží a vyplétání všech raket a  půjčovnu lyžařského vybavení. Veškeré zboží lze zakoupit na splátky.

 Z dostupných značek jízdních kol nabízíme Rock Machine, SCOTT, CTM, Kross. Dokážeme na objednávku sehnat také kola značek SUPERIOR, GIANT, Leaderfox a Galaxy,   Rock Machine a SUPERIOR patří výrobci BFI.(  produkce 160000 Kol za rok ) Kola jsou vyrobena v Čechách s příznivým poměrem cena/výkon. Nově nabízíme zákazníkům elektrokola APACHE a Lectron.

Mimo zvětšování prodejny a zkvalitňování služeb pro naše zákazníky se snažíme podporovat různé sportovní akce a kluby v regionu Kralupska. Jedná se zejména o Velvarský Maratón a sportovní klub Fit For You.

Od roku 2016 jsme členi celoevropské maloobchodní sítě  SPORT 2000.  Jedná se sdružení  nezávislých  prodejců sportovních potřeb, kterých je již 3671.

PRODEJNA Z VENKU

 

 
 

 

 PRODEJNA UVNITŘ