Alpine pro Grema 2 LTSF99G712PB
Kód: 266194/S 266194/M 266194/L 266194/XL 266194/XXL Zvolte variantuSouvisející produkty
Dámské kalhoty s kapsami vpředu a sedlem na zadním díle. Kalhoty mají úzké nohavice.
Materiál: 60 % polyester, 35 % viskóza, 5 % elastan
Kód: 7000347-9041-1
Dámské kalhoty s kapsami vpředu a sedlem na zadním díle. Kalhoty mají hodně úzké nohavice 7/8 délky. Jsou vyrobené z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000246-8100-1
Velmi oblíbené dámské sportovní kalhoty, jedny z nejprodávanějších. Bez kapes, bez lemů, bez všeho, hodí se k tričkům, k bolerkám, ke všemu. Přiléhavý střih a příjemná bavlna zajistí dokonalé pohodlí, tyto kalhoty bohatě vynosíte.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000367-0100-A
Délka => zkrácena -5 cm
Upnuté sportovní dámské 3/4 kalhoty s potiskem. Kalhoty jsou vyrobeny z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort při jakékoli sportovní aktivitě.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000272-0179-1
Pohodlné softshellové dámské kalhoty se zipovými kapsami. Jedná se o lehký 3 vrstvý materiál, kdy je vnější látka neprodyšně spojena s vnitřní, za pomocí funkční membrány Dintex. Tato membrána činí materiál větru vzdorným, voděodolným, ale zároveň prodyšným. Je také mechanicky elastická, čímž zajišťuje vysoké pohodlí a neomezený pohyb.
Materiál: 100 % polyester (softshell)
Kód: 7000915-0100-1
Široké teplákové kalhoty s gumou v pase vyrobené z pružného bavlněného materiálu. Vhodné na běžné nošení i sport.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000317-0100-0
Detailní popis produktu
Dámské funkční triko GREMA 2 s technologií COOL-DRY je vyrobeno z rychleschnoucího melírovaného materiálu s obsahem 65 % bavlny, který zajišťuje pohodlí, komfort a odvod vlhkosti při outdooru, sportu i každodenním nošení. Polopřiléhavý střih lichotí postavě a praktické detaily, jako je potisk na předním dílu a nášivka v bočním švu, dodávají triku moderní vzhled. Díky technologii MOISTURE WICKING je ideální i na náročnější aktivity, např. na nordic walking, turistiku, běhání i jiné sportovní výkony, a zároveň poskytuje příjemný komfort při pobytu v přírodě nebo ve městě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámská Trička |
|---|---|
| EAN: | — |
Volnější kimonový střih. Na předním díle je stříbro šedý potisk. Tričko je vyrobené z čárkovaného viskózového materiálu.
Materiál: 94 % viskóza, 6 % elastan
Kód: 7000042-2000-1
Dámské tílko s větším kulatým výstřihem a se střibrným potiskem na boku. Tílko je vyrobené z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000007-2800-1
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
