Opasek king 949 bílá černá
Kód: 970621Související produkty

Delší velmi úzké dámské 7/8 kalhoty s kapsami. Kalhoty mají v pase širší gumu se šňůrkou. Kapsy a délku nohavic mají ozdobenou síťovaným materiálem.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000280-0100-1

Upnuté sportovní dámské kalhoty s lesklými pruhy na bocích. Kalhoty jsou vyrobeny z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort při jakékoli sportovní aktivitě.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000370-0100-1

Upnuté sportovní dámské kalhoty s všitou sukní a lesklým potiskem. Kalhoty jsou vyrobeny z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort při jakékoli sportovní aktivitě.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000331-0100-1
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: | opasky |
---|---|
EAN: | 935 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.