Alpine pro Abara 2 LPAF73D990
Kód: 265741/S 265741/M 265741/L 265741/XL Zvolte variantuSouvisející produkty
Dámská kimonová halenka s vetším lodičkovým výstřihem. Na bocích je zřasená gumičkou. Je vyrobená z příjemného materiálu z bambusu, který je prodyšný, příjemný na omak, velmi dobře se nosí a udržuje.
Materiál: 94 % bambus, 6 % elastan
Kód: 7000092-0100-3
Volnější kimonový střih. Na předním díle je stříbro šedý potisk. Tričko je vyrobené z čárkovaného viskózového materiálu.
Materiál: 94 % viskóza, 6 % elastan
Kód: 7000042-1600-1
Dámské tílko s větším kulatým výstřihem a se střibrným potiskem na boku. Tílko je vyrobené z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000007-0100-1
Detailní popis produktu
Dámské sportovní softshellové kalhoty ABARA 2 představují moderní a komfortní oblečení určené pro vysoký výkon i náročné podmínky, ideální pro sport, outdoor aktivity i volný čas. Tyto kalhoty jsou vyrobeny z kvalitního vodoodpudivého, větruodolného a pružného materiálu s membránou SOFT-SHELL WINDBARRIER 5000 a se speciální úpravou DWR, díky čemuž poskytují spolehlivou ochranu před nepříznivým počasím a zároveň zajišťují maximální pohodlí při pohybu. Vnitřní pružná síťovaná podšívka podporuje cirkulaci vzduchu a odvádí vlhkost, zatímco přiléhavý střih s plochými švy a reflexními proužky podtrhuje sportovní vzhled a bezpečnost při aktivitách za snížené viditelnosti. Pas je nařasený do gumy a doplněný o stahování šňůrkou pro dokonalé přizpůsobení, anatomicky tvarovaná kolena usnadňují pohyb a nohavice s možností rozepnutí ve spodní části umožňují snadnější obouvání, přičemž spodní lem je prakticky nařasený do gumy. Kalhoty jsou vybaveny třemi kapsami se zipy – dvěma předními a jednou zadní – které zajišťují dostatek prostoru pro drobnosti. Moderní design doplňuje reflexní potisk umístěný na předním i zadním dílu, což zvyšuje viditelnost a bezpečnost. Dámské softshellové kalhoty ABARA 2 jsou tak ideální volbou pro všechny, kdo hledají funkční, stylové a spolehlivé kalhoty pro sportovní i volnočasové využití. Při běhání, na běžkách, na nordic walking i při pohybu, kde nechcete být ničím omezena, všude tam poznáte komfort a kvalitu, které tyto kalhoty nabízí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kalhoty |
|---|---|
| EAN: | — |
Dámské kalhoty s kapsami vpředu a sedlem na zadním díle. Kalhoty mají hodně úzké nohavice 7/8 délky. Jsou vyrobené z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000246-8100-1
Dlouhé dámské kalhoty ronvého střihu s kapsami. Kalhoty jsou vyrobené ze zatepleného materiálu s imitací kůže.
Materiál: 50 % polyuretan, 48 % polyester, 2 % elastan
Kód: 7000325-9036-1
Dámské kalhoty s hlubokým sedem a kapsami. Kalhoty mají nohavice ukončené manžetou a jsou vyrobené z příjemného fleecového materiálu, který se nežmolkuje a má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Velmi snadno se udržuje, rychle schne a nekrčí se.
Materiál: 89 % polyester, 11 % elastan
Kód: 7000340-9834-1
Dlouhé dámské letní kalhoty s úzkými nohavicemi a kapsami a sedlem na zadním díle. Kalhoty jsou vyrobené z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000377-0100-1
Dámské kalhoty vyrobené z pružného funkčního materiálu Augusta, který je vysoce prodyšný, zajišťuje optimální volnost pohybu a rychle odvádí vlhkost od těla. Kalhoty mají na předním díle pohodlné kapsy. Kalhoty jsou z rubové strany počesané a jsou ideální do chladnějšího jarního a podzimního počasí.
Materiál: 93 % polyamid, 7 % elastan (Augusta)
Kód: 7000360-0100-2
Široké teplákové kalhoty s gumou v pase vyrobené z pružného bavlněného materiálu. Vhodné na běžné nošení i sport.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000317-0100-0
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
