Alpine pro Abara 2 LPAF73D990
Kód: 265741/S 265741/M 265741/L 265741/XL Zvolte variantuSouvisející produkty
Volnější kimonový střih. Na předním díle je stříbro šedý potisk. Tričko je vyrobené z čárkovaného viskózového materiálu.
Materiál: 94 % viskóza, 6 % elastan
Kód: 7000042-0400-1
Volnější kimonový střih. Na předním díle je stříbro šedý potisk. Tričko je vyrobené z čárkovaného viskózového materiálu.
Materiál: 94 % viskóza, 6 % elastan
Kód: 7000042-2000-1
Dámské tričko s kulatým výstřihem, krátkými rukávy a kontrastním potiskem.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000008-0100-0
Detailní popis produktu
Dámské sportovní softshellové kalhoty ABARA 2 představují moderní a komfortní oblečení určené pro vysoký výkon i náročné podmínky, ideální pro sport, outdoor aktivity i volný čas. Tyto kalhoty jsou vyrobeny z kvalitního vodoodpudivého, větruodolného a pružného materiálu s membránou SOFT-SHELL WINDBARRIER 5000 a se speciální úpravou DWR, díky čemuž poskytují spolehlivou ochranu před nepříznivým počasím a zároveň zajišťují maximální pohodlí při pohybu. Vnitřní pružná síťovaná podšívka podporuje cirkulaci vzduchu a odvádí vlhkost, zatímco přiléhavý střih s plochými švy a reflexními proužky podtrhuje sportovní vzhled a bezpečnost při aktivitách za snížené viditelnosti. Pas je nařasený do gumy a doplněný o stahování šňůrkou pro dokonalé přizpůsobení, anatomicky tvarovaná kolena usnadňují pohyb a nohavice s možností rozepnutí ve spodní části umožňují snadnější obouvání, přičemž spodní lem je prakticky nařasený do gumy. Kalhoty jsou vybaveny třemi kapsami se zipy – dvěma předními a jednou zadní – které zajišťují dostatek prostoru pro drobnosti. Moderní design doplňuje reflexní potisk umístěný na předním i zadním dílu, což zvyšuje viditelnost a bezpečnost. Dámské softshellové kalhoty ABARA 2 jsou tak ideální volbou pro všechny, kdo hledají funkční, stylové a spolehlivé kalhoty pro sportovní i volnočasové využití. Při běhání, na běžkách, na nordic walking i při pohybu, kde nechcete být ničím omezena, všude tam poznáte komfort a kvalitu, které tyto kalhoty nabízí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kalhoty |
|---|---|
| EAN: | 8591747746921 |
Upnuté sportovní dámské 3/4 kalhoty s potiskem. Kalhoty jsou vyrobeny z materiálu s vysokým podílem bavlny.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000272-0163-0
Dámské kalhoty s kapsami vpředu a sedlem na zadním díle. Kalhoty mají hodně úzké nohavice 7/8 délky. Jsou vyrobené z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000246-0100-1
Dámské upnuté sportovní 3/4 kalhoty s délkou pod kolena a se síťkou na boku. Kalhoty jsou vyrobeny z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort při jakékoli sportovní aktivitě.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000276-0100-1
Dámské kalhoty s úzkými nohavicemi. Na předním díle mají kapsy a na zadním díle sedlo. Jsou vyrobeny z funkčního vodoodpudivého materiálu, který je prodyšný, nemačká se a zajišťuje optimální volnost pohybu.
Materiál: 92 % polyester, 8 % elastan
Kód: 7000324-0100-1
Pohodlné dámské kalhoty s hlubokým sedem a klínovými kapsami. Kalhoty mají kontrastní potisk.
Materiál: 80 % viskóza, 10 % polyester, 10 % elastan
Kód: 7000302-5000-1
Upnuté sportovní dámské 3/4 kalhoty. Kalhoty jsou vyrobeny z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort při jakékoli sportovní aktivitě.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000259-8200-1
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
