Alpine pro Marda 2 LPAG752990
Kód: 271835/XS 271835/S 271835/M 271835/L 271835/XL 271835/XXL Zvolte variantuSouvisející produkty
Volnější kimonový střih. Na předním díle je stříbro šedý potisk. Tričko je vyrobené z čárkovaného viskózového materiálu.
Materiál: 94 % viskóza, 6 % elastan
Kód: 7000042-0400-1
Dámské tričko s kulatým výstřihem, krátkými rukávy a kontrastním potiskem. Tričko je vyrobené z luxusního funkčního materiálu s úpravou Aquamove, který výborně odvádí vodu a pot od pokožky a udržuje tak tělo v naprostém suchu. Materiál je jemný, pobroušený, vysoce elastický a prodyšný.
Materiál: 93 % polyester, 7 % elastan (úprava Aquamove)
Kód: 7000069-8200-1
Detailní popis produktu
Dámské sportovní legíny MARDA 2 kombinují moderní design, komfort a funkčnost, jsou tak ideální pro sportovní i volnočasové aktivity. Přiléhavý střih dokonale padne k postavě a poskytuje volnost pohybu při běhu, jogingu, inline bruslení nebo fitness. Materiál je rychleschnoucí, pružný a celopotištěný, takže zajišťuje pohodlí i při náročnějších aktivitách a zároveň elegantní vzhled. Legíny mají jednu praktickou kapsu pro drobnosti a reflexní potisk, který zvyšuje bezpečnost při pohybu venku. Díky kvalitnímu materiálu a propracovanému střihu jsou vhodné pro každodenní nošení i intenzivní sportovní využit
Dámské kalhoty s kapsami vpředu a sedlem na zadním díle. Kalhoty mají úzké nohavice.
Materiál: 60 % polyester, 35 % viskóza, 5 % elastan
Kód: 7000347-9041-1
Dámské kalhoty s kapsami vpředu a sedlem na zadním díle. Kalhoty mají hodně úzké nohavice 7/8 délky. Jsou vyrobené z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000246-0300-1
Pohodlné softshellové dámské kalhoty se zipovými kapsami. Jedná se o lehký 3 vrstvý materiál, kdy je vnější látka neprodyšně spojena s vnitřní, za pomocí funkční membrány Dintex. Tato membrána činí materiál větru vzdorným, voděodolným, ale zároveň prodyšným. Je také mechanicky elastická, čímž zajišťuje vysoké pohodlí a neomezený pohyb.
Materiál: 100 % polyester (softshell)
Kód: 7000915-0100-1
Dámské upnuté sportovní 3/4 kalhoty s délkou pod kolena a se síťkou na boku. Kalhoty jsou vyrobeny z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort při jakékoli sportovní aktivitě.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000276-0100-1
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
