Alpine pro Lyora LTSG623538PA
Kód: 270787/M 270787/L 270787/XL 270787/XXL Zvolte variantuSouvisející produkty
Dámské kalhoty s kapsami vpředu a sedlem na zadním díle. Kalhoty mají hodně úzké nohavice 7/8 délky. Jsou vyrobené z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje, rychle schne a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000246-4700-1
Upnuté dámské legíny mají na boku lesklý potisk písmene D. Jsou vyrobeny ze sportovního úpletu v kombinaci polyamidu a 25% elastanu.
Materiál: 75 % polyamid, 25 % elastan
Kód: 7000363-0100-1
Dámské kalhoty vyrobené z pružného funkčního materiálu Augusta, který je vysoce prodyšný, zajišťuje optimální volnost pohybu a rychle odvádí vlhkost od těla. Kalhoty mají na předním díle pohodlné kapsy. Kalhoty jsou z rubové strany počesané a jsou ideální do chladnějšího jarního a podzimního počasí.
Materiál: 93 % polyamid, 7 % elastan (Augusta)
Kód: 7000360-0100-2
Upnuté sportovní dámské 3/4 kalhoty s potiskem. Kalhoty jsou vyrobeny z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort při jakékoli sportovní aktivitě.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000272-0179-1
Detailní popis produktu
Dámské triko LYORA je vyrobené z materiálu, který je prodyšný, antibakteriální a vysoce elastický, takže poskytuje maximální pohodlí při každém pohybu. Polopřiléhavý střih se přizpůsobí postavě a neomezuje volnost pohybu, což je ideální při vnitřních i venkovních sportovních a outdoorových aktivitách. Moderní potisk na předním dílu a jemná nášivka v bočním švu dodávají triku stylový vzhled, který ocení každá aktivní žena. Díky pružnému a funkčnímu materiálu je výrobek opravdu užitečný a nepostradatelný pro každodenní nošení, tréninky i dobrodružství v přírodě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámská Trička |
|---|---|
| EAN: | 8591747909227 |
Dámské tričko s kulatým výstřihem, krátkými rukávy a kontrastním potiskem. Tričko je vyrobené z luxusního funkčního materiálu s úpravou Aquamove, který výborně odvádí vodu a pot od pokožky a udržuje tak tělo v naprostém suchu. Materiál je jemný, pobroušený, vysoce elastický a prodyšný.
Materiál: 93 % polyester, 7 % elastan (úprava Aquamove)
Kód: 7000069-8200-1
Dámské tílko s větším kulatým výstřihem a se střibrným potiskem na boku. Tílko je vyrobené z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000007-0100-1
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
