Alpine pro Garela LPAG632137
Kód: 271805/S 271805/M 271805/L 271805/XL 271805/XXL Zvolte variantuSouvisející produkty
Dámské tričko s kulatým výstřihem, krátkými rukávy a kontrastním potiskem. Tričko je vyrobené z luxusního funkčního materiálu s úpravou Aquamove, který výborně odvádí vodu a pot od pokožky a udržuje tak tělo v naprostém suchu. Materiál je jemný, pobroušený, vysoce elastický a prodyšný.
Materiál: 93 % polyester, 7 % elastan (úprava Aquamove)
Kód: 7000069-3600-1
Volnější kimonový střih. Na předním díle je stříbro šedý potisk. Tričko je vyrobené z čárkovaného viskózového materiálu.
Materiál: 94 % viskóza, 6 % elastan
Kód: 7000042-2000-1
Detailní popis produktu
Dámské legíny GARELA jsou skvělou volbou pro sport i aktivní volný čas. Rychleschnoucí a pružný materiál se přizpůsobí pohybu, dobře odvádí vlhkost a zajišťuje maximální pohodlí i při intenzivním výkonu. Přiléhavý střih perfektně sedí na postavě, neomezuje v pohybu a zvýrazňuje siluetu. Praktická kapsa umožňuje bezpečné uložení drobností, které chcete mít při sportu po ruce. Reflexní potisk zvyšuje viditelnost při zhoršených světelných podmínkách, což oceníte při venkovních aktivitách. Legíny jsou ideální na inline bruslení, běh, fitness, volejbal i běžné nošení, kdy je kladen důraz na komfort a funkčnost.
Dámské legíny přiléhavého střihu s potiskem vyrobené z rychleschnoucího termomateriálu Vuelta s velmi nízkou nasáklivostí. Materiál je odolný a snadno udržovatelný, zvláštní způsob pletení mu dodává vysokou elasticitu v obou směrech. Vzhledem ke své vysoké odolnosti proti žmolkování a oděru, Vuelta zajišťuje dlouhodobé užívání. Svým charakterem je určen pro podzimní až zimní období roku.
Materiál: 85 % polyamid, 15 % elastan (Vuelta)
Kód: 7000397-0100-1
Dámské kalhoty velmi elegantní délky nad kotníky. Kalhoty mají na zadním díle kapsy a sedlo a jsou vyrobeny z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje, rychle schne a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000313-0900-1
Dlouhé dámské kalhoty ronvého střihu s kapsami. Kalhoty jsou vyrobené ze zatepleného materiálu s imitací kůže.
Materiál: 50 % polyuretan, 48 % polyester, 2 % elastan
Kód: 7000325-9036-1
Dámské dlouhé letní kalhoty s kapsami vpředu a sedlem na zadním díle. Kalhoty mají rovný střih nohavic a jsou vyrobené z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje, rychle schne a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000303-8900-1
Dlouhé dámské letní kalhoty s úzkými nohavicemi a kapsami a sedlem na zadním díle. Kalhoty jsou vyrobené z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000377-0100-1
Dámské kalhoty s hlubokým sedem a kapsami. Kalhoty mají nohavice ukončené manžetou a jsou vyrobené z příjemného fleecového materiálu, který se nežmolkuje a má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Velmi snadno se udržuje, rychle schne a nekrčí se.
Materiál: 89 % polyester, 11 % elastan
Kód: 7000340-9834-1
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
