Alpine pro Basika LTSE967614
Kód: 253645/XL 253645/XXL 253645/M-L 253645/L-L Zvolte variantuSouvisející produkty
Pohodlné dámské kalhoty s hlubokým sedem a klínovými kapsami.
Materiál: 96 % bavlna, 4 % elastan
Kód: 7000320-9344-1
Dámské legíny přiléhavého střihu s potiskem vyrobené z rychleschnoucího termomateriálu Vuelta s velmi nízkou nasáklivostí. Materiál je odolný a snadno udržovatelný, zvláštní způsob pletení mu dodává vysokou elasticitu v obou směrech. Vzhledem ke své vysoké odolnosti proti žmolkování a oděru, Vuelta zajišťuje dlouhodobé užívání. Svým charakterem je určen pro podzimní až zimní období roku.
Materiál: 85 % polyamid, 15 % elastan (Vuelta)
Kód: 7000397-0100-1
Dámské elastické kalhoty s voděodolnou membránou v přední části. Materiál na zadním díle je elastický a prodyšný. Kalhoty mají stahování v pase a zip v dolním kraji nohavic.
Upnuté sportovní dámské 3/4 kalhoty s potiskem. Kalhoty jsou vyrobeny z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort při jakékoli sportovní aktivitě.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000272-0179-1
Dámské kalhoty velmi elegantní délky nad kotníky. Kalhoty mají na zadním díle kapsy a sedlo a jsou vyrobeny z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000313-8900-1
Detailní popis produktu
Spojení funkčnosti, komfortu a dokonalého pohodlí je základ pro vysoký výkon a dvojnásob to platí pro oblečení a vybavení. Dámské vysoce funkční triko BASIKA je vyrobeno z rychleschnoucího a velice pružného materiálu COOL-DRY, který zaručuje rychlý odvod vlhkosti od pokožky a tím udržuje tělo v suchu a optimální teplotě. Pro jeho funkčnost a univerzálnost můžete triko využít při všech vnitřních i venkovních sportovních aktivitách, jako je cyklistika, fitness, aerobic, běh, ale i při turistice a běžném denním nošení ve městě i v přírodě. Triko má pohodlný polopřiléhavý střih a materiál je doplněný o reflexní potisk. V nabídce naleznete mnoho krásných barev i speciáloní nadměrné ladies velikosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámská Trička |
|---|---|
| EAN: | 8591747659238 |
Dámské tílko s větším kulatým výstřihem a se střibrným potiskem na boku. Tílko je vyrobené z funkčního materiálu Lomellina Nair v kombinaci polyamidu s elastanem. Materiál se vyznačuje měkkým obtahujícím efektem, je vysoce prodyšný a zajišťuje rychlý odvod potu od těla pro dokonalý komfort.
Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (Lomellina Nair)
Kód: 7000007-2800-1
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
