Alpine pro Ecca LTSB099487PA
Kód: 230064/S2 230064/L2 Zvolte variantuSouvisející produkty

Velmi oblíbené dámské sportovní kalhoty, jedny z nejprodávanějších. Bez kapes, bez lemů, bez všeho, hodí se k tričkům, k bolerkám, ke všemu. Přiléhavý střih a příjemná bavlna zajistí dokonalé pohodlí, tyto kalhoty bohatě vynosíte.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000367-0100-A
Délka => zkrácena -5 cm

Dámské sportovní 3/4 kalhoty upnutého střihu s délkou po kolena vyrobené z kvalitního bavlněného materiálu.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan
Kód: 7000259-0100-0

Tréninkové legíny vyrobené částečně z recyklovaných materiálů.
Při tréninku oceníš pocit sebejistoty. Legíny jsou proto ideální volbou. Tyto kompresní legíny adidas ti zpevní tělo a podpoří tvou energii. Savý materiál AEROREADY tě udrží v suchu po celou dobu tréninku. Tento produkt obsahuje minimálně 60 % recyklovaných materiálů. Je součástí našeho boje s plastovým odpadem.

Dámské kalhoty velmi elegantní délky nad kotníky. Kalhoty mají na zadním díle kapsy a sedlo a jsou vyrobeny z funkčního materiálu Silver, který se jednoduše udržuje a uchovává si dokonalý tvar.
Materiál: 86 % nylon, 14 % elastan (Silver)
Kód: 7000313-8900-1
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: | Dámská Trička |
---|---|
EAN: | Zvolte variantu |

Dámské tričko s kulatým výstřihem, krátkými rukávy a kontrastním potiskem. Tričko je vyrobené z luxusního funkčního materiálu s úpravou Aquamove, který výborně odvádí vodu a pot od pokožky a udržuje tak tělo v naprostém suchu. Materiál je jemný, pobroušený, vysoce elastický a prodyšný.
Materiál: 93 % polyester, 7 % elastan (úprava Aquamove)
Kód: 7000078-8200-1

Volnější kimonový střih. Na předním díle je stříbro šedý potisk. Tričko je vyrobené z čárkovaného viskózového materiálu.
Materiál: 94 % viskóza, 6 % elastan
Kód: 7000042-1600-1
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.